Aktualności

Bal Gimnazjalny 2018

W przepiękne słoneczne popołudnie 14 czerwca, w takt „Poloneza husarii”, rozpoczął się długo wyczekiwany Bal Gimnazjalny. Dziewczyny w kolorowych sukienkach, chłopaki w garniturach z przejęciem wykonywaliśmy kolejne figury tańca na placu przed MGOK w Węglińcu. Zgromadzeni goście, czyli nauczyciele i rodzice brawami nagrodzili nasz występ.

Następnie pozowaliśmy do zdjęć klasowych, a po nich wszyscy weszliśmy do budynku.
W pięknie udekorowanej sali rozpoczął się nasz program artystyczny. Były podziękowania dla nauczycieli oraz dla rodziców od pani dyrektor i wychowawczyń , ale były też słowa naszych wychowawczyń, skierowane do nas. My z kolei podziękowaliśmy swoim programem artystycznym nauczycielom i rodzicom. Zdobyliśmy się nawet na trud wspólnego zaśpiewania „Cudownych rodziców mam” i wszystkim udzielił się nastrój wzruszenia, a wiele mam ocierało łzy.
Wspominaliśmy też szkolne lata oglądając prezentacje zdjęć. Slajd za slajdem wracały do nas wspólnie spędzone chwile. Było miło i radośnie.
Następnie na salę wjechał tort. Był to sygnał, że teraz już tylko częstujemy się pysznościami, rozmawiamy ze sobą, śmiejemy się i tańczymy ………………………

Uczniowie klas 3a i 3b Gimnazjum w Węglińcu

Skip to content