Aktualności

Dzień Dziecka 2019

Ostatniego dnia maja zorganizowaliśmy w Naszej Szkole  Turniej Klas z okazji Dnia Dziecka. Tego dnia mieliśmy odpocząć od tradycyjnych form nauki i zamiast siedzieć w ławkach uczyliśmy się na sali gimnastycznej, lecz właśnie ta nauka połączona była z zabawą.

O godzinie 9.00 rozpoczął się teleturniej 1 z 10 z udziałem przedstawicieli  wszystkich konkurujących klas. Turniej trwał niemalże 45 minut i wygrała go Kalina Czechowska reprezentująca klasę 6b, drugie miejsce przypadło 5b, natomiast trzecie klasie 7. Jednakże, ogromne brawa dla wszystkich uczestników, którzy nie tylko wykazali się dużą wiedzą, ale przede wszystkim opanowaniem i odwagą!

Druga część rozpoczęła się o 10. Tutaj przedstawiciele klas musieli konkurować prezentując swoje umiejętności sportowe.  W tej kategorii wygrała klasa 5b, a za nią uplasowały się klasy 4a, 6a i 6b mające po 10 pktów.

Ostatnia część miała na celu dobrą zabawę, tutaj uczestnicy śpiewali, naśladowali zwierzęta i strzelali do siebie. Najwięcej punktów zgromadziła tu klasa 6a(8pkt), następnie klasa 7(6pkt), a potem po 5punktów uzyskały klasy: 4b, 5a.

Ostatecznie Turniej wygrała klasa 6a(22pkt), na drugim miejscu znalazła się klasa 5b, która miała jedynie jeden punkt mniej, natomiast na trzecim 6b również z jedynie jednopunktową różnica.

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy, a wszystkim, którzy czują się dziećmi życzymy uśmiechu na co dzień.

 

Skip to content