Lista kandydatów przyjętych

do Szkoły Podstawowej im. M. Krasickiej w Węglińcu na rok szkolny 2020/2021

 Na podstawie art. 158 ustawy z dnia 14 grudnia 2016 r. prawo oświatowe (Dz. U. z 2017r., poz. 59) oraz Zarządzenia Nr 6/2020 Dyrektora Szkoły Podstawowej im. M. Krasickiej w Węglińcu z dnia 24 lutego 2020 roku w sprawie powołania Komisji Rekrutacyjnej do przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego na rok szkolny 2020/2021, Komisja Rekrutacyjna po przeprowadzonym postępowaniu rekrutacyjnym przyjmuje na rok szkolny 2020/2021 niżej wymienionych kandydatów (wykaz przyjętych w porządku alfabetycznym):

 

  • do oddziału przedszkolnego przy Szkole Podstawowej im. M. Krasickiej w Węglińcu:
Lp. Nazwisko Imię
1. Baranowska Matylda Marianna
2. Bartusiak Anastazja
3. Boguski Oskar
4. Cendrowska Ewa Lena
5. Chmielewska Liliana
6. Cierzniak Robert Ryszard
7. Dobrzyński Błażej
8. Domagalski Antoni
9. Fink Franciszek Tomasz
10. Flinik Wiktoria Zuzanna
11. Galla Lena
12. Gancarczyk Oliwia
13. Gołyźniak Lena Danuta
14. Haczyński Sebastian
15. Iks Jalub Jan
16. Lenczewska Kornelia
17. Maliński Dominik Miłosz
18. Nieradka Letycja
19. Paciorek Elena
20. Paluszkiewicz Natan Grzegorz
21. Parada Oliwia Katarzyna
22. Pitura Jakub Paweł
23. Polak Tymon Jan
24. Puzon Marlena
25. Sosnowska Zuzanna Nikola
26. Starzak Sara
27. Sudnik Gabriela Zuzanna
28. Szymczak Laura Maja
29. Urbaniak Ksawery
30. Węgier Maja
31. Witkowska Maja Agnieszka
32. Wiszniewski Wojciech
33. Wnękowicz Milan Dominik
34. Ząbkowski Gabriel
35. Żuk Zuzanna

 

  • do klasy I Szkoły Podstawowej w Węglińcu:
Lp. Nazwisko Imię
1. Cendrowski Michał
2. Czekalska Iga
3. Cycyk Viktoria Marcjanna
4. Drejws Miłosz
5. Giedyna Oliwer
6. Hajda Julia
7. Jańczak Karol Aleksander
8. Kleszcz Jakub Paweł
9. Komosiński Wiktor
10. Kowalska Alicja
11. Kulczycki Michał Krzysztof
12. Langkafel Martyna Julia
13. Lewandowska Sabina Iga
14. Łupkowska Malina
15. Nowaczyk Emilia
16. Papla Antoni
17. Piasecki Kacper Kazimierz
18. Polewska Natalia
19. Reślińska Małgorzata
20. Sitarz Fabian Jan
21. Starzak Amelia
22. Syska Jakub
23. Tomaszewska Hanna Daniela
24. Wąsik Julia
25. Wąsowicz Lena
26. Wojciechowska Alicja
27. Wrocławski Krzysztof
28. Wtorek Tatiana

 

  • do punktu przedszkolnego w Filii Szkoły Podstawowej im. S. Staszica w Starym Węglińcu
Lp. Nazwisko Imię
1. Bodżek Wiktoria Paulina
2. Kołbuc Nikola Julia
3. Reśliński Kamil
4. Ryś Maja
5. Surówka Dominika Krystyna
6. Szydlarski Marcel

 

Lista kandydatów nieprzyjętych:

1. Koral-Kwietoń Jan