Aktualności

Plac zabaw i boisko przy szkole już otwarte.

Od dzisiaj (3 lipca 2020r.) oficjalnie otwieramy plac zabaw oraz boisko przy szkole.  Będą one dostępne dla wszystkich od poniedziałku do piątku z wyłączeniem na przerwę na dezynfekcję w godz. 7:00-7:30 oraz 13:30-14:00. Prosimy o niewchodzenie na teren szkoły w tych godzinach oraz w weekendy.

Przed otwarciem wszystkie urządzenia zostały sprawdzone pod względem technicznym oraz poddane dezynfekcji, do której użyto środka biobójczego zwalczającego wirusy, bakterie oraz grzyby.
Jednakże wobec panującego stanu epidemii zwracamy się z prośbą o korzystanie z placu zabaw z zachowaniem odpowiedniego reżimu sanitarnego.
W przypadku dużej liczby osób przebywających na terenie placu, prosimy o wybranie innej lokalizacji na wypoczynek i zabawę.
Dodatkowo w trosce o naszych najmłodszych mieszkańców miasta przypominam o obowiązku zasłaniania twarzy w sytuacji kiedy nie ma możliwości zachowania 2 metrowego dystansu pomiędzy użytkownikami (przepis ten nie dotyczy dzieci poniżej 4 roku życia).

Przed skorzystaniem z placu oraz boiska prosimy o zapoznanie się z komunikatem Burmistrza UGiM Węgliniec, wytycznymi GIS w sprawie otwarcia placów zabaw oraz regulaminami korzystania z placu zabaw oraz boiska.

Komunikat-Burmistrza-UGiM-Węgliniec.pdf (167 pobrań)

 

Wytyczne-GIS-place-zabaw.pdf (213 pobrań)

 

REGULAMIN-KORZYSTANIA-Z-BOISKA-SZKOLNEGO-PODCZAS-PANDEMII-COVID.pdf (214 pobrań)

 

REGULAMIN-KORZYSTANIA-Z-PLACU-ZABAW-PODCZAS-PANDEMII-COVID.pdf (219 pobrań)
Skip to content