Aktualności, Aktualności EW, Biblioteka, Edukacja wczesnoszkolna

Oferta kiermaszu internetowego Księgarni i Hurtowni Książek Tuliszków

Drodzy rodzice oraz nauczyciele. Zapraszamy do skorzystania z propozycji kiermaszu książek Księgarni Tuliszków. Jest to Księgarnia, z oferty której Szkoła Podstawowa w Węglińcu korzysta od lat.

Co roku dokonujemy zakupów książek, wzbogacając Bibliotekę Szkolną oraz na potrzeby nagród w konkursach i na zakończenie roku szkolnego. Nasza współpraca układa się bardzo dobrze, a ceny książek oferowane przez hurtownię są przystępne.
W tym szczególnym roku szkolnym Księgarnia proponuje społeczności szkolnej, więc uczniom, rodzicom i nauczycielom kiermasz internetowy, w którym oprócz wygodnych i atrakcyjnych zakupów książek, można wspomóc naszą Bibliotekę. Po zrealizowaniu każdego zamówienia, które w uwagach zostanie opatrzone specjalnym kodem przesłanym w załączniku, do skarbonki naszej Szkoły zostanie odłożona kwota 15% tego zamówienia, którą wykorzystamy na dowolne książki, w tym lektury do Biblioteki Szkolnej. Zasady tej akcji opisane są w załączniku, a szczególnie kod i jego użycie, które uprawnia do gratisów dla Szkoły.
Link do strony internetowej Księgarni https://www.ksiegarnia-tuliszkow.pl/
Link do oferty kiermaszu http://booksspk.pl//DEMO_KSIAZKI/oferta_k2020/index.html

wyjaśnienie-zasad_KIERMASZ-WIRTUALNY.docx (132 pobrania)

 

Liczymy na Państwa serdeczny odzew i udział w akcji.

Zofia Bencer i Joanna Borejko

Skip to content