Aktualności, Pedagog/psycholog

Kampania 19 Dni

Drodzy Partnerzy,
Z przykrością informujemy, że w tym roku Fundacja Po Drugie nie będzie organizować Kampanii „19 dni przeciwko przemocy i krzywdzeniu dzieci i młodzieży”.

To była dla nas bardzo trudna decyzja, ponieważ wiemy, jak ważna i potrzebna jest ta inicjatywa. Przez ostatnie lata razem z Wami budowaliśmy przestrzeń do rozmowy, edukacji i wspólnego działania na rzecz bezpieczeństwa i praw dzieci oraz młodzieży.

Powodem naszej decyzji jest dynamiczny rozwój działań fundacji – realizujemy coraz więcej projektów pomocowych, a lada moment otwieramy Dom dla Młodych Mam. Niestety, realizując równocześnie wiele istotnych projektów, nie jesteśmy w stanie podołać temu zadaniu tak, jak ono na to zasługuje.

Choć Kampania w tym roku nie odbędzie się w dotychczasowej formie, zachęcamy wszystkich do kontynuowania działań profilaktycznych i edukacyjnych we własnych środowiskach – każda inicjatywa ma znaczenie.

Dziękujemy, że byliście z nami przez te wszystkie lata, za Wasze zaangażowanie.

Mamy nadzieję, że jeszcze wrócimy z nową energią i pomysłami.

💛

Zespół Kampanii 19 Dni

Koordynator Kampanii K. Szymczak

Przejdź do treści