Oto wyniki konkursów przeprowadzonych w październiku.

FIZYKA klasa punkty do rankingu klas
1 RUDKA MARZENA 21 8 3
2 SZYMCZAK BARTOSZ 18 8 2
3 GOŁĄBEK ALEKSANDRA 17 8 1
4 STANKIEWICZ MAJA 16
5 GARGAŚ MATEUSZ 13
6 KOWALSKI JAKUB 12
GEOGRAFIA
1 GOŁĄBEK ALEKSANDRA 19 8 3
2 NIEMYSKI KAROL 15 7a 2
3 PROĆ KACPER 14 7a 1
4 KOWALSKI JAKUB 14  8  1
5 SZYMCZAK BARTOSZ 14  8  1
6 TRONINA JULIA 13
7 GARGAŚ MATEUSZ 13
8 CZECHOWSKA KALINA 12
9 BLATKIEWICZ PATRYK 11
10 ŻAK KLAUDIA 11
11 CHARYTANIAK ADRIAN 10
12 WNĘKOWICZ MIŁOSZ 8
13 STANKIEWICZ MAJA 8
14 SUSZEK WERONIKA 7
15 DZIEKOŃSKA OLIWIA 6
16 MAZUREK KAROLINA 5
17 WIĘCKOWSKA KINGA 4
18 RUDKA MARZENA 4
HISTORIA
1 GOŁĄBEK ALEKSANDRA 21 8 3
2 CIEŚLAR KAJETAN 18 7b 2
3 KOWALSKI JAKUB 18 8 2
4 HEINZ KORNELLA 18 6a 2
5 BLATKIEWICZ PATRYK 16 7b 1
6 CHARYTANIAK ADRIAN 16 7a 1
7 SZYMCZAK BARTOSZ 16 8 1
8 KOT EMILIA 14
9 CZECHOWSKA KALINA 13
10 TRONINA JULIA 12
11 NIEMYSKI KAROL 12
12 PROĆ KACPER 12
13 ZARĘBA ADRIANNA 12
14 GARGAŚ MARIA 11
15 BRAUZA GABRIELA 11
16 KOWALSKA MARTYNA 11
17 ZĄBKOWSKA OLIWIA 11
18 WNĘKOWICZ MIŁOSZ 11
19 SUSZEK WERONIKA 11
20 STANKIEWICZ MAJA 10
21 GARGAŚ MATEUSZ 9
22 RUDKA MARZENA 9
23 ZDUNEK ALEKSANDRA 9
24 JADWISIEŃCZAK WIKTORIA 9
25 FRAS JULIA 8
26 WITKOWSKA ZOFIA 8
27 MAZUREK KAROLINA 8
28 GORCZYŃSKA KAROLINA 7
29 STANKIEWICZ KLARA 6
30 WIĘCKOWSKA KINGA 6
J.POLSKI
1 GOŁĄBEK ALEKSANDRA 27 8 3
2 TRONINA JULIA 26 7a 2
3 KOT EMILIA 24 7a 1
4 NIEMYSKI KAROL 24 7a 1
5 SZYMCZAK BARTOSZ 24 8 1
6 FRAS JULIA 22
7 CZECHOWSKA KALINA 20
8 ZDUNEK ALEKSANDRA 20
9 WITKOWSKA ZOFIA 18
10 PROĆ KACPER 18
11 GARGAŚ MATEUSZ 16
12 GARGAŚ MARIA 16
13 KOWALSKA MARTYNA 14
14 GORCZYŃSKA KAROLINA 13
15 ZĄBKOWSKA OLIWIA 13
16 CHARYTANIAK ADRIAN 13
17 KAŚKÓW WIKTORIA 12
18 ZASOWSKI JAKUB 11
19 STANKIEWICZ KLARA 11
20 CIEŚLAR KAJETAN 10
21 BLATKIEWICZ PATRYK 9
22 WNĘKOWICZ MIŁOSZ 9
23 TOMASZEWSKA MARIA 7
24 BRAUZA GABRIELA 7
25 MAZUREK KAROLINA 6
26 MAZUREK KAROLINA 6
27 ZASOWSKI JEREMI 5
28 WĄSIK DOMINIK 5
MATEMATYKA
1 GOŁĄBEK ALEKSANDRA 16 8 3
2 SZYMCZAK BARTOSZ 16 8 3
3 RUDKA MARZENA 8 8 2
4 GARGAŚ MATEUSZ 8 8 2
5 GORCZYŃSKA KAROLINA 8 7a 2
6 NIEMYSKI KAROL 8 7a 2
7 BOHN WIKTORIA 8 6a 2
8 BLATKIEWICZ PATRYK 7 7b 1
9 PITURA MICHAŁ 7 8 1
10 ZASOWSKI JAKUB 6
11 STANKIEWICZ MAJA 6
12 KOWALSKI JAKUB 6
13 CZECHOWSKA KALINA 6
14 KOT EMILIA 6
15 ZDUNEK ALEKSANDRA 6
16 ZASOWSKI JEREMI 6
17 KOWALSKA MARTYNA 6
18 TRONINA JULIA 5
19 STANKIEWICZ KLARA 5
20 CIEŚLAR KAJETAN 4
21 MAZUREK KAROLINA 4
22 WITKOWSKA ZOFIA 4
23 GARGAŚ MARIA 4
24 WIĘCKOWSKA KINGA 3
25 ZARĘBA ADRIANNA 3
J. ANGIELSKI
1 GOŁĄBEK ALEKSANDRA 25 8 3
2 PITURA MICHAŁ 24 8 2
3 SZYMCZAK BARTOSZ 23 8 1
4 KOZAK MARCIN 22
5 NIEMYSKI KAROL 20
6 FILAR SEBASTIAN 20
7 BRAUZA GABRIELA 20
8 STANKIEWICZ MAJA 19
9 PROĆ KACPER 15
10 FINK TYMOTEUSZ 15
11 SUSZEK WERONIKA 14
12 CIEŚLAR KAJETAN 14
13 FRAS JULIA 13
14 KOT EMILIA 13
15 ZĄBKOWSKA OLIWIA 12
16 STANKIEWICZ KLARA 11
17 TRONINA JULIA 11
18 CHARYTANIAK ADRIAN 11
19 KOWALSKA MARTYNA 11
20 TOMASZEK WIKTORIA 11
21 CZECHOWSKA KALINA 10
22 WITKOWSKA ZOFIA 9
23 ZARĘBA ADRIANNA 9
24 ZASOWSKI JEREMI 9
25 MAZUREK KAROLINA 8
 

Konkurs na najciekawszą dynię:

1.-Julia Tronina

2. Kornel Dąbrowski

wyróżnienia:
Martyna Kowalska,
Wiktor Langkafel,
Natasha Bieńkowska,
Agata Janaszak,
Adrian Pańków!

 

 

 

 

 

7a-3p
6a-1
5a-2
8 38
7a 15
6a 5
7b 4
 5a 2