Aktualności, Samorząd Szkolny

Najlepsi z najlepszych- zadania na grudzień!

W  grudniu damy Wam trochę odpocząć- bo jest tylko sześć  punktów konkursowych!


Nie zbieramy makulatury i nakrętek(będziemy zbierać je prawdopodobnie dopiero w styczniu).

1. Nie spóźniamy się na lekcje- klasa dostaje punkty wg rankingu najmniejszej liczby spóźnień.

2. KIERMASZ BOŻONARODZENIOWY
17 grudnia w Dzień Otwarty odbędzie się kiermasz bożonarodzeniowy, do zakupienia będą ozdoby świąteczne.

Każda klasa zamiast gazetki szkolnej ma za zadanie wykonać stroik, bombki lub inne ozdoby na choinkę (minimum 5, a maksimum 10 sztuk) przedmioty te(przy pomocy Rady Rodziców) zostaną wystawione na sprzedaż, a dochód zostanie przeznaczony na maskotkę szkoły i nagrody w konkursach organizowanych przez SU. Prosimy o składanie prac do 16.12.2019r.

Ocenie będą podlegały- technika wykonania, estetyka, ogólny wyraz artystyczny.

3. W grudniu odbędzie się konkurs online na Najbardziej przystojnego ucznia -MISTERA SZKOŁY! Kandydatów proszę wpisywać na listę(gazetka szkolna SU na parterze gimnazjum) do 10.12.2019r.

4. Mikołajki świętujemy przynosząc do szkoły czapki Mikołaja- w piątek sprawdzamy liczbę osób na czerwono lub w czapkach w stosunku do uczniów obecnych tego dnia.

5. Dzień owocowo-Warzywny- 13.12.2019- PIĄTEK TRZYNASTEGO to DZIEŃ POMARAŃCZY LUB MANDARYNKI XD. Tego dnia na pierwszej lekcji uczniowie SU przejdą po klasach i sprawdzą liczbę owoców w stosunku do obecnych tego dnia osób.

6. Punkty za szkolne i powiatowe konkursy zostaną przyznane na podstawie artykułów ze strony spwegliniec.pl

Nagroda dla wygranej klasy(co miesiąc) jest dzień bez pytania. Klasa wygrana zostanie ogłoszona najpóźniej 4 dni robocze od zakończenia miesiąca i ma 2 dni na zgłoszenie przez dziennik(poprzez wiadomość do pani dyrektor lub osobiście w sekretariacie) daty w tym miesiącu na ustalenie dnia bez sprawdzianów, kartkówek i pytania. Ważne, że w momencie zgłaszania konkretnego dnia- na ten dzień nie może być zapisany w dzienniku żaden sprawdzian.

Przypominamy, że najlepsza klasa w całym roku szkolnym wygrywa  1 000zł!

 

Skip to content