Aktualności, Samorząd Szkolny

Mikołajkowa niespodzianka!

Dnia 6 grudnia w tzw. „Mikołajki” naszą Szkołę odwiedził gość specjalny… Mikołaj prosto z odległej Laponii.

Jak powiedział nasz Pan Burmistrz Mariusz Wieczorek, kontakt z nim był bardzo, ale to bardzo trudny, lecz po wielu próbach w końcu się udało i tak po godzinie 11 Święty zaczął odwiedzać klasy 1-8. Ulubieniec dzieci podziękował za działalność na rzecz zwierząt, ochrony środowiska, zdrowego żywienia czy charytatywnej pomocy. Klasy otrzymały od naszego Gościa upominek oraz zebrały kilka dodatkowych punktów do rankingu klas.
Dziękujemy serdecznie Panu Burmistrzowi za zorganizowanie tak wesołego spotkania oraz oczywiście Świętemu Mikołajowi za znalezienie choć chwili czasu na wizytę w naszej szkole.
Akcja została zorganizowana dzięki pomysłowi SU i zaangażowaniu Pana Burmistrza.
Urząd Gminy i Miasta w Węglińcu
SP w Węglińcu

Skip to content