Aktualności

Nowy projekt dla wszystkich klas! Our class!

Zmieniamy Mały Festiwal Języków Obcych w projekt reklamujący naszą klasę.

Zapraszamy wszystkie klasy w szkole do udziału w projekcie!

 

Projekt polega na nakręceniu krótkiego filmiku(maksymalnie 10 minutowego) reklamującego daną klasę. Uczniowie mogą przedstawić się i swoją klasę w języku angielskim lub niemieckim, zaprezentować swoje talenty, mogą być kawałki tańczone również jak w dawnym MFJO.

Celem projektu jest realne użycie języka angielskiego, integracja zespołu klasowego po zdalnym nauczaniu i pokazanie swoich talentów o których inni uczniowie często nie mają pojęcia. Pokażmy się z dobrej strony!

Zapraszamy również wychowawców do udziału wraz z klasą jeśli macie ochotę 🙂 Co więcej serdecznie zapraszamy kreatywnych rodziców do pomocy, w szczególności w klasach młodszych 🙂

Czas trwania: Startujemy z przygotowaniami już teraz, każdy uczeń w klasie powinien brać czynny udział w projekcie, czy to występując, czy prezentując czy montując filmik. Filmiki będą dostępne na Fb i/lub Youtbe. Pomoc w tworzeniu prezentacji zapewniają nauczycielki języków obcych. Zachęcamy do pracy na dodatkowych lekcjach- kołach j.obcych. Filmiki przesyłamy lub dostarczamy na pendrive do J. Adamczyk do końca listopada.

Najważniejsza poza efektem końcowym jest dobra zabawa na próbach, brakuje nam często czasu spędzanego wspólnie więc zróbmy coś razem! Have fun!

Jeśli nie znacie dawnego MFJO małe przypomnienie: https://youtu.be/XYSyuzMs4Ic?t=133https://youtu.be/XYSyuzMs4Ic?t=133

 

Skip to content