Aktualności, Sukcesy

Konkurs KoALa – Kombinatoryka-Algorytmika-Logika (2022)

Sukces Nataszy Bieńkowskiej (5a) i Mileny Sroczek (7c) w konkursie z pogranicza matematyki i informatyki, który odbył się w naszej szkole 16 maja 2022 r.

Konkurs organizowany był na terenie naszej szkoły przy współpracy z pracownikami Uniwersytetu Wrocławskiego  już po raz ósmy.  Wyniki ogłoszono 27 maja 2022 r. po zweryfikowaniu prac konkursowych z wszystkich placówek. Uczennica Natasza Bieńkowska z klasy 5a uzyskała tytuł laureata zajmując 4. miejsce na 129 uczestników w kategorii Młodzików (3-5 SP), natomiast Milena Sroczek z klasy 7c uplasowała się na 59. miejscu na 151 uczestników kategorii Juniorów (6-8 SP).

Dziewczętom gratulujemy wysokich wyników w logicznym, dedukcyjnym myśleniu i życzymy dalszych sukcesów.

Beata Wrzeszcz

 

Skip to content