Aktualności EW

Dzień Dziecka

No i nadszedł ten długo wyczekiwany przez wszystkie dzieci dzień. DZIEŃ DZIECKA, bo o nim mowa, zaczęliśmy od krótkiego spotkania, na którym został przedstawiony dokładny przebieg dzisiejszego święta. Podekscytowani wydarzeniami, jakie na nas czekały, udaliśmy się na boisko szkolne. Świętowanie rozpoczęliśmy od zadań sportowych na wesoło. Po nich odbył się międzyklasowy turniej gry w zbijaka.

Po krótkiej przerwie na posiłek, przystąpiliśmy do dalszego świętowania, tym razem na patio szkolnym. Malowaliśmy kredą przy dźwiękach dyskotekowych przebojów. To była super zabawa, tak nam się wydawało dopóki, nasze panie wychowawczynie nie ogłosiły największej niespodzianki, a mianowicie na każdą klasę czekało coś innego: klasa 1b udała się na gofry do „Bistro”, klasy trzecie wybrały się do nowo otwartego kina „Za Rogiem”. Natomiast klasy drugie i 1a spacerkiem, przez las powędrowały na pyszne lody do Biedronki. 

To był naprawdę fajny dzień. Wszystkie dzieci szczęśliwe i uśmiechnięte, a to najlepszy dowód na to, że było super. Ktoś nawet powiedział, że Dzień Dziecka powinien być codziennie😂, a Wy, co o tym sądzicie?😉

Ewa Szybowicz

Skip to content