Aktualności, Aktualności EW

Sześciolatki z wizytą w naszej szkole

W dniu dzisiejszym gościły w naszej szkole sześciolatki z Przedszkola im. św. Mikołaja w Węglińcu🥰. Było to ich pierwsze spotkanie ze szkołą, która już od września stanie się ich codziennością. Celem wizyty było oswojenie dzieci z nowym miejscem, a szkoła niewątpliwie takim miejscem jest i często budzi w tych małych ludziach lęk i strach. Dzieci poznały klasy, miały okazję uczestniczyć w zajęciach, a co najważniejsze spędzić miło czas na wspólnych zabawach ze starszymi koleżankami i kolegami z klas trzecich😊. Dla naszych uczniów było to też nowe doświadczenie, ponieważ to właśnie oni w dużej mierze przejęli rolę nauczycieli😉. Chętnie oprowadzali przedszkolaków po szkole, pomagali w rozwiązywaniu różnych zadań, spędzali z nimi czas na przerwach, a co najważniejsze byli bardzo opiekuńczy wobec „MALUCHÓW”, z czego zarówno ja, jak i Pani Gosia jesteśmy bardzo dumne🥰.

Dziękujemy pani Weronice i pani Dorotce oraz przedszkolakom za miłe spotkanie i zapraszamy do nas częściej😉😊.

Ewa Szybowicz, Małgorzata Paturej

Skip to content